Buczynowa Dolina
Warsztaty i kursy

Warsztaty i kursy

WARSZTATY – CUDA W JURCIE (JOGA, KONCERT RELAKSACYJNY, MAKRAMA, EKOKOSMETYKI)

Kolejne warsztaty jogi w Beskidzie Niskim, które stały się już tradycją w Buczynowej Dolinie. Zapraszamy na nie głównie kobiety, które chcą ucieć na weekend i zrelaksować się. U nas jest luz, eko i spoko 😉 Najważniejsze, żeby odpocząć i cieszyć się w pełni tym, co dla Was przygotowujemy.

Na tej edycji warsztatów była joga, robiłyśmy ekokosmetyki z sezonowych owoców, był spacer ziołowy na pobliskie łąki, masaż gongami a także poznawałyśmy tajniki aromaterapii naturalnymi olejkami. A do tego wiele śmiechu, łapanie naturalnej witaminy D3, zdrowe jedzenie i nasza cudowna drewniana jurta.

Kto był z nami:

Agata Okarmus, Szkoła Jogi, Rzeszów – joga, po której każda z nas odkrywa nowe mięśnie 😉
Anita Długosz, Nuta Harmonii – gongi, misy, tandramy i inne instrumenty w rękach tej kobiety sprawiają, że wraz z każdą nutą, zapominamy o stresie i doświadczamy tej niezwykłej muzycznej przygody.
Madziara Lorek, Co w zielu piszczy – ekokosmetyki, które zabierasz ze sobą, by działały na skórę i zmysły. Pamiętajcie jednak, że mają krótki termin przydatności, w końcu są eko!

Fot. Ania Bryja


WARSZTATY – CUDA W JURCIE (JOGA, KONCERT RELAKSACYJNY, MAKRAMA, EKO-KOSMETYKI)

Warsztaty odbyły się w naszej Buczynowej Dolinie. W jurcie warsztatowej był koncert gongów, joga i plecenie makram, a w Buczynowym Domu kolejnym razem odbyły się warsztaty ekokosmetyków. Do tego był spacer na pobliską wieżę widokową i wieczorny relaks dla chętnych w saunie (tu już nam fotograf nie towarzyszył ;)).

Prowadzenie:

Agata Okarmus, Szkoła Jogi, Rzeszów – joga
Anita Długosz, Nuta Harmonii – odpowiadała za koncert relaksacyjny z gongami, misami, tandramem i sprawiła, że część z nas odleciała (niektóre tak daleko, że ho ho). Agnieszka Bylica, Dzierguszki – Aga pokazała nam niezwykle relaksującą sztukę wyplatania zwaną makramą.
Madziara Lorek, Co w zielu piszczy – pokazywała co jest chwastem, a co nie i że dookoła nas rośnie tyle dobrodziejstw, że ho ho. A potem nauczyła robić ekokosmetyki.

Fot. Karol Wawrzykowski www.wawrzykowski.plWARSZTATY – CUDA W JURCIE (JOGA, KONCERT RELAKSACYJNY, EKOKOSMETYKI)

To były nasze pierwsze warsztaty!

W jurcie warsztatowej odbył się koncert gongów i joga, a w Buczynowym Domu zrobiłyśmy warsztaty ekokosmetyków, wykorzystując kuchnie, do gotowania w kociołku tajemnych składników. To było tak dawno, ale dzięki temu spotkaniu narodziła się nowa tradycja – staramy się zapraszać kilka razy do roku do nas, na nasze autorskie warsztaty do Buczynowej Doliny. Za każdym razem gwarantujemy, że program, chociaż podobny, zaskoczy Was swoją różnorodnością. Bo przecież nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy!

Prowadzenie:

Agata Okarmus, Szkoła Jogi, Rzeszów – prowadziła jogę, po której każda z nas poczuła moc tych ćwiczeń 😉
Anita Długosz, Nuta Harmonii – koncert relaksacyjny to coś, co odpręża aż tak, że niektóre z nas odpłynęły. Anita wie, jak wydobyć relaksujące dźwięki z gongów, mis i innych nietypowych instrumentów.
Madziara Lorek, Co w zielu piszczy – robiłyśmy ekokosmetyki pod jej czujnym okiem, a potem szukałyśmy chwastów, tzn. czegoś, co na początku wydawało się być chwastem, ale Madziarka udowadniała, że nim nie jest.

Fot. Karol Wawrzykowski www.wawrzykowski.pl